הצהרת בריאות

אסף אמגר מנהל מקצועי - 053-2762827

במעמד ראש העיר רועי לוי, סגנו ומ"מ ישי איבגי חברת מועצת העיר שגית גליק וחברי הנהלת עמותת מועדון הפועל נשר, שענף הכדורסל פועל תחת חסותה (של העמותה..) ובהשתתפות של כ 500 מתושבי העיר נשר , קיימנו השבוע, בקאנטרי בנשר ,את טקס סיום העונה של ענף הכדורסל בעמותת מועדון הספורט הפועל נשר.
היה זה מפגן מרהיב ומרשים בעוצמתו, של חברות ואחווה לתפארת העיר נשר ומועדון הספורט הפועל נשר.
נתכנסו ובאו להם , באזור בריכת השחיה החיצונית של מועדון הספורט גרייט שייפ בנשר, שכולה נסגרה עבור ארוע זה, כדורסלני בתי הספר של המועדון מגילאי 4 עד כתה ו' וכדורסלני הקבוצות התחרותיות מקבוצת הקט סל עד הנוער ובליווי הוריהם, אחיהם סבים וסבתות.. הפנינג אחד גדול......
את כדורסלני האגודה ליווה הצוות המקצועי כולו, ממיטב המאמנים שענף הכדורסל יכול להציב, בראשות המנהל המקצועי של ענף הכדורסל Asaf Amgar ומי שהיה אחראי על ארגון הערב המיוחד הזה בשיתוף עם נציג הנהלת העמותה Danny Keren ונציג מנהלי הקבוצות רונן פז.
היה זה ארוע שמח במיוחד אשר איפשר לבאים להשתכשך במימי הבריכה, לגלוש במגלשות המים לטעום ממטעמי הבית שכל קבוצה ארגנה בשטחה היא, ללקק שלגונים להפגת החום ולסיים עם מסיבת בריכה בליווי פיצות.
הכל לצלילי צוות ה D.J של דרור כהן.
והיה גם טקס לכדורסלני האגודה.
את הטקס פתח ראש עירית נשר רועי לוי בברכו את שחקני האגודה, החרה החזיק אחריו בברכה סגנו ומ"מ ישי איבגי שבנו מתאמן במסגרת בתי הספר וסיים בברכתו יו"ר העמותה גיל אופיר .
כיאה לעיר שראש העיר שלה ממתג אותה כמרכז של החינוך, עיר שתקציב החינוך בה הוא השני בגודלו במדינת ישראל ומאחר ומחקרים מוכיחים שקריאת ספר, מעבר לזה שתורמת להתפתחות השפה ולהצלחת יתר בלימודים, קריאת ספר גם משפרת את תפקודי המוח וכפועל יוצא מכך וככל שזה נוגע לכדורסל, קריאת ספרים משפרת לקיחת החלטות נכונות בעת משחק, החליטה הנהלת העמותה, לעניות דעתנו בפעם הראשונה בטקסי סיום של אגודות ספורט כלשהן בישראל, להעניק לכל ילדי בתי הספר לכדורסל של המועדון כולל כדורסלני קבוצות הקט סל, את הספר הראשון בסדרת הספרים "העשיריה הפותחת" סדרה על כדורסל שנכתבה על ידי כדורסלן עבר , אמיר דורון, וממותגת על ידי כדורסלני עבר דוגמת מיקי ברקוביץ, גור שלף, עודד קטש ואחרים. ילדי בתי הספר קבלו גם מדליה אישית כל אחד לציון השקעתם והתמדתם באימונים.
כל שאר ילדי המחלקה מקבוצות הילדים עד קבוצות הנוער קבלו גביע ממותג אישי, מידיו של ראש העיר נשר רועי לוי, לציון השגי המחלקה יוצאי הדופן בעונה קשה זו.
גאוות העמותה היא בקיום חוג לילדים בעלי מוגבלויות אשר גם הם היו חלק בלתי נפרד מטקס הסיום וגם הם קבלו גביע ממותג אישית. המחלקה גם נפרדה משלושה יוצאי גיל נוער המתגייסים בשעה טובה לצה"ל.
בתקווה שהגעתם בקריאתכם עד כאן, לא נותר לנו אלא להודות להורים ולכדורסלנים שהגיעו בהמוניהם לארוע, לצוות המקצועי של העמותה,לחברי הנהלת העמותה לקרן מזכירת העמותה המסורה וליוסי אמבולנס שהעמיד לרשותנו אמבולנס לעת הארוע ולכל מנהלי הקבוצות.
להתראות בעונה הבאה.
התמונות ושאר ארועי ענף הכדורסל ניתן למצוא באתר העמותה בפייסבוק בכתובת מועדון כדורסל הפועל נשר
טואול - בניית אתרים